Karrier

 JÖVŐKÉPÜNK

A BÁCSVÍZ Zrt. a régió meghatározó víziközmű-szolgáltatójaként – ügyfelei, tulajdonosai és a társadalom elégedettsége mellett -, a szolgáltatás színvonala, biztonsága, fenntarthatósága tekintetében is a legjobb eredményt elérő szolgáltatók közé tartozzon.

KÜLDETÉSÜNK

A Társaság a teljesítmény-mutatóinak folyamatos javítása mellett az európai normáknak, valamint a fogyasztói és tulajdonosi elvárásoknak mindenkor megfelelő, magas színvonalú víz- és csatornaszolgáltatást nyújtson.

Szeretne egy dinamikus, céltudatos csapat tagja lenni?

JELENLEG AKTUÁLIS ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK:

MINŐSÉG- ÉS KÖRNYEZETIRÁNYÍTÁSI MUNKATÁRS

VÍZHÁLÓZATI CSOPORTVEZETŐ

Lehetőség nyílt a kecskeméti központi irodaházban, a Folyamatfejlesztési osztályon Minőség- és környezetirányítási munkatárs pozíció betöltésére.

A munkakörben ellátandó feladatok:

  • minőségirányítási dokumentumok kezelése
  • belső intranetes felület aktualizálása
  • célok teljesülésének, kockázatok kezelésének, valamint a javító, helyesbítő intézkedések nyomonkövetése
  • elemzések készítése, adatszolgáltatások teljesítése
  • belső auditok lefolytatása
  • minőség-, környezet- és energiairányítási rendszer követelményeiből adódó feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • tanúsító szervezet által kiállított belső auditori oklevél (ISO 9001:2015 és ISO 14001:2015)
  • Windows Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word)
  • minőségi munkavégzésre való törekvés
  • folyamatközpontú és rendszerszemléletű megközelítés képessége
  • jó kommunikációs készség
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség

Előnyt jelenthet:

  • minőség-, környezet- és energiairányítási rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat
  • nagyvállalati munkatapasztalat
  • vezető auditori oklevél (ISO 9001, ISO 14001),
  • ISO 50001 belső auditori képzést igazoló tanúsítvány
  • minőségfejlesztési, folyamatmenedzsment módszerek ismerete
  • lean végzettség vagy gyakorlat

Mit nyújtunk munkatársainknak? Stabil, elismert vállalati hátteret, versenyképes bért és juttatási csomagot, közösségi élményeket és demokratikus vállalati kultúrát.

Cégünkkel kapcsolatban ajánljuk a honlapunkon található részletes információkat.

Bármilyen kérdés merül fel az álláslehetőséggel kapcsolatban, elérhetőek vagyunk az info@bacsviz.hu e-mail címen, és ide várjuk fényképes szakmai önéletrajzát is, 2020. február 14-ig.

Lehetőség nyílt Vízhálózati csoportvezető munkakör betöltésére.

Legfontosabb feladat az üzemben dolgozó fizikai munkatársak napi tevékenységének koordinálása; a vízhálózat karbantartási, építési és felújítási munkáinak ütemezése, kivitelezése és az ezzel kapcsolatos dokumentációk elkészítése; aktív együttműködés az önkormányzatokkal, társközművekkel, társrészlegekkel, alvállalkozókkal, valamint a lakossági felhasználókkal.

Pozitívumként értékeljük, ha van önkormányzati vagy társközműnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

E kompetenciákon túl felhasználói szintű számítástechnikai ismeret és B kategóriás gépjárművezetői engedély szükséges a jelentkezéshez.

A pozíció betöltéséhez építőmérnöki, környezetmérnöki, vízügyi üzemeltetési mérnöki, vízgazdálkodási mérnöki, vízépítési szakmérnöki, mélyépítő, vagy egyéb, releváns felsőfokú szakképesítés szükséges.

Mit nyújtunk munkatársaink számára? Stabil, elismert és fejlett infrastruktúrájú vállalati hátteret, versenyképes bért és juttatási csomagot, közösségi élményeket és demokratikus vállalati kultúrát.

Bármilyen kérdés merül fel az álláslehetőséggel kapcsolatban, elérhetőek vagyunk az info@bacsviz.hu email címen és ide várjuk a fényképes szakmai önéletrajzot, valamint a motivációs levelet.

  • aloldal_menu_1

  • aloldal_menu_2

  • aloldal_menu_3