Karrier

 JÖVŐKÉPÜNK

A BÁCSVÍZ Zrt. a régió meghatározó víziközmű-szolgáltatójaként – ügyfelei, tulajdonosai és a társadalom elégedettsége mellett -, a szolgáltatás színvonala, biztonsága, fenntarthatósága tekintetében is a legjobb eredményt elérő szolgáltatók közé tartozzon.

KÜLDETÉSÜNK

A Társaság a teljesítmény-mutatóinak folyamatos javítása mellett az európai normáknak, valamint a fogyasztói és tulajdonosi elvárásoknak mindenkor megfelelő, magas színvonalú víz- és csatornaszolgáltatást nyújtson.

Szeretne egy dinamikus, céltudatos csapat tagja lenni?

JELENLEG AKTUÁLIS ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK:

SZENNYVÍZKEZELŐ

Lehetőség nyílt SZENNYVÍZKEZELŐ munkakör betöltésére a Kunszentmártoni Csatornaszolgáltatási Üzemben.

Ellátandó feladatok:

  • Szennyvíztisztító telep üzemeltetése,
  • mindennapi feladatok; váratlan meghibásodások, hálózati dugulás elhárítása;
  • hálózat karbantartása, takarítása;
  • csatornabekötések átvétele;
  • elvégzett munkák dokumentálása.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • szakmunkás és kiegészítő szakmai tanfolyam;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • megbízható, precíz, pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzési képességgel;
  • együttműködési készséggel.

Előnyként értékeljük:

  • „C” kategóriás jogosítványt;
  • szakirányú szakközépiskolai vagy villanyszerelő/gépkezelő szakmunkás OKJ-s tanfolyamot.

Mit nyújtunk munkatársainknak? Stabil, elismert vállalati hátteret, versenyképes bért és juttatási csomagot, közösségi élményeket és demokratikus vállalati kultúrát.

Cégünkkel kapcsolatban ajánljuk a honlapunkon található részletes információkat.

Bármilyen kérdés merül fel az álláslehetőséggel kapcsolatban, elérhetőek vagyunk az info@bacsviz.hu e-mail címen, és ide várjuk a fényképes szakmai önéletrajzot 2020. július 31-ig.

aloldal_menu_1

[/one_third]

  • aloldal_menu_2

  • aloldal_menu_3