Karrier

JÖVŐKÉPÜNK

A BÁCSVÍZ Zrt. a régió meghatározó víziközmű-szolgáltatójaként – ügyfelei, tulajdonosai és a társadalom elégedettsége mellett -, a szolgáltatás színvonala, biztonsága, fenntarthatósága tekintetében is a legjobb eredményt elérő szolgáltatók közé tartozzon.

KÜLDETÉSÜNK

A Társaság a teljesítmény-mutatóinak folyamatos javítása mellett az európai normáknak, valamint a fogyasztói és tulajdonosi elvárásoknak mindenkor megfelelő, magas színvonalú víz- és csatornaszolgáltatást nyújtson.

JELENLEG AKTUÁLIS ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK:

Szeretne egy dinamikus, céltudatos csapat tagja lenni?

CSATORNAHÁLÓZAT KEZELŐ

Cégünk csatornahálózat kezelő munkatársat keres kecskeméti csatornahálózati üzemébe 2018. májusi munkakezdéssel.

A munkakörben ellátandó feladatok:

    • a BÁCSVÍZ Zrt. szolgáltatási területén, a szennyvíz és csapadékvíz csatornahálózaton, csatorna és műtárgytisztítási, szennyvíz szállítási feladatok végrehajtása
    • külső megrendelésre végzendő csatorna és műtárgytisztítási, szennyvízszállítási bérmunkavégzés
    • csatornatisztító, szippantó felépítmény kezeléséhez kapcsolódó feladatok ellátása.

Az ideális jelölt:

    • legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezik
    • precíz, pontos, önálló a munkavégzésben
    • kiegyensúlyozott, megbízható személyiség.

Ön pont ilyen? Várjuk a jelentkezését!

Amit kínálunk:

    • versenyképes bér és juttatási csomag
    • kiszámíthatóság, biztonság, nyugodt munkahelyi légkör
    • kihívást jelentő mindennapi feladatok

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az info@bacsviz.hu e-mailcímre várjuk 2018. április 30-ig.

  • aloldal_menu_1

  • aloldal_menu_2

  • aloldal_menu_3